Maxum Speedboot met 75HP Mercury 4stroke incl. Trailer.

€ 6.000,00
Ophalen
66834sinds 25 mar. '25, 19:18
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Lengte3 tot 6 meter
BrandstofBenzine
VermogenMinder dan 70 pk
MateriaalPolyester
Type motorBuitenboordmotor

Beschrijving

Op de foto’s ziet u mijn Maxum 1800xr Speedboot. Deze boot heeft dit jaar een nieuwe spiegelplaat en buitenboordmotor gekregen. Ook is de boot helemaal opgepoetst en is de bekleding opgeknapt.
Het lampje aan de voorzijde ontbreekt maar zit er wel bij! Deze zit nog in het plastic.

Het betreft een erg ruime speedboot. Voor ieder is er een zwemvest aanwezig. (Zie foto’s) ook is er brandblusser aanwezig en 2 Benzine tanks. De boot heeft inwendig een 100L tank waarbij er een nieuw waterafscheidingsfilter is geïnstalleerd. Ook zitten er aanlegtouwen, 2 ankers, boeien, een op maat gemaakt fred schot afdekzeil bij en een stallings zeil. Ook zijn er 3 verschillende JOBE bridles aanwezig voor het wakeboarden.

De Mercury 75HP 4 takt buitenboordmotor is dit jaar tweedehands bij de dealer aangeschaft. De motor is helemaal nagekeken door een erkend watersport bedrijf waar ook nog de factuur van aanwezig is.
De motor is op de officiële manier gemonteerd met de sika marine kit en bouten met engelse draad. Deze bouten zijn bij Mercury gekocht en is dus van de juiste kwaliteit.

Verder heb ik van alle aanpassingen de bonnetjes bewaard!

Voor meer info kun je me altijd bellen.

Met vriendelijke groet,

Fabian
Advertentienummer: m2249999373