Meerdere Shivlingam’s beelden + boek ‘The Lord Shiva'

Zie omschrijving
Verzenden
Verzenden voor € 6,45
50sinds 7 mar. '25, 07:53
Deel via
of

Kenmerken

TypeBeeld(je)

Beschrijving

Een lingam (Sanskriet: लिङ्गं) is in het hindoeïsme een fallusvormig, langwerpig voorwerp, meestal een kleine pilaar of zuil, dat de scheppingskracht van de god Shiva representeert. Lingams zijn bijna altijd van steen.

Binnen het Hindoeïsme wordt tijdens een offer ritueel melk of water over de lingam gegoten. Vervolgens worden er bloemen op gelegd. Veel lingams hebben een yoni, dit is een rand rondom de lingam waarin de geofferde vloeistoffen worden opgevangen. De yoni representeert dan het vrouwelijke, terwijl de lingam het mannelijke representeert.

Te koop zijn diverse modellen shivlingams van diverse afmetingen en materialen (steen, messing, mercury en glas. De shivlingams zijn afkomstig uit India en Bangladesh. De grootste Shivlingam is 15,24 cm (6 inch) hoog en de kleinste 2,13 cm (0,84 inch).

Naast de Shivlingams is te koop het boek ‘The Lord Shiva; His 12 Jyotirlingams and 5 Bhoota Lingams' van dr. (Mrs.) Shantha N. Nair.

Zie de diverse foto’s waar tevens de details en de prijs van de beelden zijn vermeld.

Verzendkosten € 6,45 (DHL met track & trace).
Advertentienummer: m2242835634
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...