KLM huisje | nummer 66 gevuld

Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
692sinds 11 mar. '25, 00:44
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
Type61 t/m 80
EigenschappenGevuld

Beschrijving

Een leuk nummer 66 KLM huisje.

Het huisje is geseald en gevuld met Bols. Het verkeert in zeer goede staat. Het gebouw is het Keizersgracht 403 in Amsterdam. Gebouwd in 1669 en herbouwd in 1949.

Ps: Ik heb nog vele verschillende nummers KLM huisjes beschikbaar. Zoekt u een specifiek nummer? Stuur mij een berichtje!

Voor een goede indruk van de conditie van dit item zie de bijgevoegde foto’s in de advertentie.

Heeft u vragen? Laat het me gerust weten!
Bekijk ook mijn andere advertenties voor nog veel meer leuke items!

De verzendmethodes:
Brievenbus envelop vanaf €1.21
Brievenbus pakketje vanaf €4.25
Pakketje (t/m 10kg) vanaf €6.95
Pakket zwaar (10kg t/m 23KG) vanaf €14.50
(Verzekerd versturen +€2.50)

Ophalen in Nieuwegein en bezorging van producten in regio Utrecht is tegen een vergoeding en na overleg mogelijk.

Voor extra vertrouwen kunt u mijn Marktplaats-pagina bekijken. Ik ben een geregistreerde verkoper en mijn gegevens zijn door Marktplaats gecontroleerd. In de afgelopen acht jaar heb ik vele tevreden klanten gehad, wat wordt bevestigd door de 1610 beoordelingen die ik inmiddels heb verzameld.

Disclaimer:
De verzendkosten en het risico van verzending zijn voor de koper. Ik verpak mijn items met grote zorg, maar ben niet verantwoordelijk voor breuk of vermissing. Garantie is niet van toepassing, tenzij anders vermeld. Bekijk de advertentietekst en foto’s voor alle details.
Advertentienummer: m2244403534