La Trappe oak Aged Batch 51 en Three Rules

Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
1377sinds 6 feb. '25, 21:13
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeFlesje(s)

Beschrijving

2 top flessen van het merk La Trappe
De oak Aged Batch 51 ( 37.5 cl) inclusief koker en de Three Rules special.( 75 cl )

De trappistenbrouwerijen La Trappe, Tynt Meadow en Zundert hebben samen een nieuw bier ontwikkeld: Three Rules of Authentic Trappist. Dit karaktervolle Dubbelbier is een eerbetoon aan de drie authentieke regels van de Trappisten.


Deze batch 51 heeft meer dan 18 maanden gerijpt op barriques die voorheen gebruikt zijn voor Pineau des Charentes Rouge uit de Franse Cognac streek. Het is een populaire drank die wordt gemaakt door Cognac toe te voegen aan fermenterende druiven. Deze versterkte wijn wordt daarna op eiken vaten gerijpt en veelal als aperitief gedronken.

De smaak is lichtzoet, zacht en verwarmend. De bitterheid is minimaal. De afdronk is vriendelijk en rond, met een subtiel eikenhout karakter.
Advertentienummer: m2232288325
Overige advertenties van Somers
Meer van Somers
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...