Vakantiehuis met privé zwembad hoogseizoen 1095,- Laag 875,-

€ 875,00
1188sinds 29 jan. '25, 00:25
Deel via
of

Kenmerken

LiggingStad
Extra'sZwembad

Beschrijving


Juni
07-06 tot 14–06 875,- beschikbaar
14-06 tot 21-06 875,- beschikbaar
21-06 tot 28-06 875,- beschikbaar

Juli
28-06 tot 05-07 1095,-beschikbaar
05-07 tot 12-07 1095,-beschikbaar
12-07 tot 19-07 1095,- beschikbaar
19-07 tot 26-07 1095,- beschikbaar

Augustus
26-07 tot 02-08 1095,- beschikbaar
02-08 tot 09-08 1095,- beschikbaar
09-08 tot 16-08 1095,- beschikbaar
16-08 tot 23-08 1095,- beschikbaar
23-08 tot 30-08 1095,- beschikbaar

September
30-08 tot 06-09 875,- beschikbaar
06-09 tot 13-9 875,- beschikbaar
13-09 tot 20-09 875,- beschikbaar
20-09 tot 27-09 875,- beschikbaar



Rustige, landelijke omgeving met enige landbouwactiviteit
Zoekt u een plek waar u kunt genieten van het goede leven en de kinderen heerlijk kunnen spelen, dan bent u bij Unique avec une B op de juiste plaats.

De met smaak ingerichte boerenwoning uit de 14de eeuw , daar is het aangenaam vertoeven. Door de dikke muren is het zomers zeer koel.
Op de begane grond bevindt zich een gezellige woonkeuken met oude balken, de badkamer met een Frans zitbad, douche en toilet.
Een etage hoger de zitkamer met een oude franse openhaard met aan het plafond ook weer oude balken. Aan beide kanten van de kamer een balkon, waardoor u in de vroege ochtend en de late namiddag nog kunt genieten van de zon. Op deze etage bevindt zich ook nog de ouder-slaapkamer (de rode kamer). Iedere kamer heeft zo z’n eigen kleur. De tweede slaapkamer is blauw ingericht en bevindt zich op de tweede etage. (zie de foto’s).

Zwembad: Het privezwembad (12x5) heeft een groot zonneterras.

Gratis wifi!
Faciliteiten
Vrijstaand
Lokaal contact
Veilig voor kleine kinderen
Vaatwasser
Wasmachine
Strijkijzer
Huisdier welkom
Kinderbed
Kinderstoel
Speeltuin
Internet
Fietsen bij huis
Open haard
Bad
Privé zwembad

De Midi-Pyrenees met als hoofdstad Toulouse is een bijzonder rijke en gevarieerde streek, bossen, bergen en een rivierlandschap.
In de streek de AVEYRON is het altijd feest en vele bezoekers gaan keer op keer terug om weer zo gastvrij en spontaan te worden ontvangen.
Liefhebbers van cultuur, natuur en feest komen hier uitgebreid aan hun trekken in de prachtige bastide-stadjes, steden en de mooie routes door de natuurgebieden. Ook worden er elk jaar weer vele feesten en festivals georganiseerd.
In het verleden zijn er in dit gebied vele bastidesteden gebouwd. Dit zijn ommuurde vestigingen zonder kasteel, maar met een versterkte kerk om de bewoners te beschermen tegen aanvallen van buitenaf. Een aantal van de bastide-stadjes zijn door de eeuwen heen niet veel veranderd.
De steden Montoban, Cordes, Villeneuve Sauveterre- de Rouergue, Najac, St. Cirgue de la Popie en Villefranche zijn zeker de moeite waard en waar ook een keer in de week een markt wordt gehouden. Villefranche de Rouergue ligt 4 km vanaf VEUZAC. Daar wordt de grootste markt van de omgeving gehouden. Waar van heinde en ver de mensen daar naar toe komen.

Villefranche de Rouergue is op de fiets (bij ons te leen) of per auto te bereiken. 3,5 km van VEUZAC.
Villefranche de Rouergue is een middel-eeuwse stad met een speciale sfeer, waar u zich onmiddellijk thuis voelt. Met alle faciliteiten, zoals 3 grote super-markten en gezellige winkelstraten.
Het ligt gelegen in een schitterend, heuvelachtig gebied v.d. AVEYRON. Een gebied waar je nooit op uitgekeken raakt door z’n vele culturele bezienswaardigheden en ongerepte natuurschoon. En voor ieder die houdt van een goed glas wijn op een v.d. gezellige terrasjes.
En ontdek ook de adembenemende omgeving van de Aveyron of de Lot. En de .pittoreske middel-eeuwse stadjes, zoals
Penne, Bruniquel, Caylus (bekend om het beeldhouwwerk van Zadkine), St. Antonin-de Noble Val, Peyrusse la Roc.
Meer informatie kunt u vinden bij www.tousenaveyron.com
Advertentienummer: m2228827031
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...