Fenty Beauty Fenty Icon The Case Summatime Collection-Nieuw!

€ 15,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 2,42
1002sinds 12 jan. '25, 02:01
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeToebehoren
Bestemd voorLippen
KleurRoze

Beschrijving

Fenty Beauty by Rihanna Fenty Icon-The Case: Summatume Collection - helemaal nieuw en 100% origineel!
De houder voor de Icon Lipstick van Fenty Beauty.
Tevens de lipsticks beschikbaar in mijn andere advertenties.
Nog 1 beschikbaar!

Tevens meerdere producten van Fenty Beauty beschikbaar; zie mijn overige advertenties!

Kijk uit voor namaak producten op MP! Al mijn producten worden alleen bij officiële verkooppunten besteld of gehaald. Zie de foto's voor de code op product. Ophalen is ook mogelijk om ter plekke te controleren.

De vraagprijs is exclusief de verzendkosten. Het kan als brievenbuspost verzonden worden. Ik verpak alles goed in bubbeltjes plastic. Alle verzendingen zijn geheel op eigen risico! Verzendopties:
PostNL: brievenbuspost: € 2,42. Traceerbaar brievenbuspakje: € 5,25. Basispakket: € 8,25. Aangetekende verzending is € 11,65 (verzekerd tot € 500,-).
Via DHL is € 5,45 (aflevering op DHL service punt) of € 6,45 (aflevering thuis).
Via een UPS punt voor € 4,25.

Al mijn producten worden alleen bij officiële verkooppunten gehaald of besteld. Het heeft geen zin te mailen om het voor minder over te nemen; de prijs is vast! Graag alleen reageren/ bieden als je serieus geïnteresseerd bent!

Producten die besteld moeten worden of gereserveerd doe ik alleen tegen een gedeeltelijke aanbetaling; heb te vaak gehad dat men het niet overneemt of niet meer reageert!
Advertentienummer: m2222389746
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...