Casio - Chronograph - Zonder Minimumprijs - SW-200 - Heren -€ 50,00
Halsketting - 10 kt. Geel goud
€ 475,00
00sinds 7 mar. '25, 10:18
Beschrijving
Geelgouden anker schakel collier met een schakelbreedte van ca. 2 mm. De schakels zijn bezet met 15 simili. De collier is vormgegeven in een tijdloos design. Lengte collier: ca. 69 cm Kwaliteit: Dit sieraad is door onze expert getoetst op goudgehalte en echt bevonden. Voor eigen indruk, zie foto’s. Kavelnummer: S-165483 Al onze artikelen worden aangetekend verzonden. U kunt het kavel ook afhalen in één van onze ruim 100 kantoren in Nederland, België of Duitsland. Kijkt u op de website van Goudwisselkantoor (voor NL en BE) Comptoir de l’Or (voor BE) of Goldwechselhaus (voor DE) voor de dichtstbijzijnde locatie. Geeft u via uw Catawiki account uw voorkeur aan ons door.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1511509082
Populaire zoektermen
zwarte parels in Kettingennoosa amsterdam in Kettingenchoker goud24 karaat goud kettingcasio goudpontiac horloge goudvalentino tas goudbuddha to buddha goud in Armbandenkoningsketting goud in Kettingenkoningsketting goud 18 in Kettingeniphone 10goud in Kettingenrope chain goud in Kettingen10 gram goudgrizzly grill aanbiedingstudio te huur aalsmeerhuif zeilgroothandel discusvissengarmin fenix 6 sapphirechateau in Caravansstokke tripp trapp harnas tuigje in Kinderstoelenfred de la bretoniere rozeclown met vioolhaarlem in Fitnessapparatuur