Rolex - 76080 - Dames - 2000€ 2.800,00
DALIA Swiss Made - Orologio da Taschino Savonette Nuovo
€ 25,00
20sinds 23 apr. '25, 11:10
Beschrijving
Raro zakhorloge, nog nieuw NOS uit een winkelvoorraad uit de jaren 70. "Half Hunter" gemarkeerd OPERARIUS (Zwitsers gemaakt) Cassa in Alpacca zeer bewerkt (de hoof van het paard in reliëf is erg interessant) met een diameter van 48,5 mm Mechanisch horloge met handopwind, perfect werkend.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513007091
Populaire zoektermen
tw steel horloge in Horloges | Herenjaguar horloge in Horloges | Herenlamborghini horloge in Horloges | Herenjaques richal horlogesvintage horloges rotterdamiwc heren horlogeburberry in Horloges | Dameshorloge opwinder in Horloges | Antiekheren geurentondeuse herenprada herenpruik herenlouis vuiton tas herenrado horloges in Heren14.9r24led plankgekleurde kerstverlichting in Kerstfles verwarmerkakstoel babyflipper terminator 2giga maat 35zumo 590 in Motorencoumoucadac poot in Gasbarbecues