Freywille, Frey wille, vuur emaille met goud, armband

Bieden
Verzenden
Verzenden voor € 9,60
590sinds 11 jan. '25, 14:12
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
MateriaalGoud
KleurOverige kleuren

Beschrijving

Prachtige armband van het prijzige merk Michaela Frey Wille uit Wenen. Feuer-email. Goud is in ingewikkeld procedé verwerkt in emaille. Dat maakt dit merk zo prijzig. Kijk voor meer info over dit merk en nieuwprijzen op de webshop shop freywille com. Met motieven uit de klassieke oudheid (mogelijk Hellenistische leeuw en Etruskische tempel). Is veilig bewaard in de originele sieradendoos van het merk. Dit design is nu uit de huidige collectie van het merk Frey Wille. Armband hoort bij ring en ketting met hanger, ook te koop, zie mijn overige advertenties.
De armband, een clasp bangle, model Ballerina kostte nieuw 960 euro. Is vrijwel nieuw. De sieraden van dit merk zijn bekend om het prachtige tijdrovende emaille-handwerk waarin 24 karaat goud is versmolten. Het zijn sieraden waarvan je houdt, omdat ze zo gedetailleerd en bijzonder zijn en een prachtige uitstraling hebben.
Graag alleen serieus reageren met een goed bod, vanaf 500 euro. Verzenden als veilig aangetekend pakket 9,60 euro met verzendcode en handtekening bij ontvangst.
Stuur gerust een bericht en kijk ook even bij de overige advertenties.
Advertentienummer: m2222178988
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...