Te koop eigendomsperceel Suriname
€ 17.000,00
104222sinds 15 mar. '25, 08:57
Beschrijving
Te koop eigendoms perceel aan de koningsvarensweg LA VIGILANTIA VILLAGE , hoekperceel
Prijs 17000
5 minuut van White beach , winkels dichtbij, voorzien van nutsvoorzieningen riolering rondom perceel. 500 m2 (vierkante meter)
Interesse telefoonnr 06-14339151
Prijs 17000
5 minuut van White beach , winkels dichtbij, voorzien van nutsvoorzieningen riolering rondom perceel. 500 m2 (vierkante meter)
Interesse telefoonnr 06-14339151
Advertentienummer: m2245870778
Populaire zoektermen
suriname in Kavels en Percelenkavel te koop in Kavels en Percelengrond te koop in Kavels en Percelenkavels in Kavels en Percelenbouwkavel te koop in Kavels en Percelenkavels en percelen in Huizen en Kamersgrond te koopGroningen in Kavels en Percelenperceel in Kavels en Perceleneen koop in Kavels en Percelenperceel te koopstukje grond aan water te koopbouwgrond te koop fundaperceel grond in Kavels en Percelenpetrus regout co maastricht in Antiek en Kunstkoperen buizen in Buizen en Afvoercatania katoenglas in lood engelbillabong jurksociete ceramique bekers in Antiek en Kunstbamboe zithoekde geestenjager in Boekenriverdale schaaltjesgazelle omafiets trommelremmen