LABEL51 - Salontafel Solid - Rough Mangohout - Zwart Metaal
€ 69,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
280476sinds 7 nov. '23, 10:07
Kenmerken
StijlIndustrieel
Lengte50 tot 100 cm
VormRond
ConditieNieuw
MateriaalOverige houtsoorten
HoogteMinder dan 50 cm
Breedte50 tot 100 cm
Beschrijving
Salontafel Solid van LABEL51 is een trendy tafel met een spectaculair design. Zijn naam zegt het al; stevig, sterk en betrouwbaar! Het rough mango houten blad gecombineerd met het fraaie frame en de gave details maken Solid tot een functioneel pronkstuk.Salontafel Solid heeft een ronde top gemaakt van duurzaam rough mangohout met een prachtig unieke draad en verschillende kleurschakeringen. De 3 solide metalen poten worden verbonden door de ronde metalen plaat voorzien van uitsparingen, geïnspireerd op de ouderwetse spoel. De midden buis en 3 krachtige poten zijn voorzien van massieve, decoratieve rondingen die zorgen voor de finishing touch.Salontafel Solid heeft een adembenemend, stoer design en zal een gave industriële toevoeging zijn in een woon- of werkkamer. Met Solid kun je eindeloos variëren en combineren. Plaats bijvoorbeeld de salon- en bijzettafel Solid bij elkaar voor het optimale resultaat.• Salontafel Solid is een trendy en krachtige tafel• Solid is handgemaakt en super uniek • Solid is er ook in een kruk en bijzettafel
Bij de Mega Magazijn Uitverkoop in Tiel, haal je de leukste meubels voor de laagste prijs! Voorraad, showroommodellen, retouren en samples voor weinig! Wees er snel bij, want ons aanbod wisselt snel!
Bij de Mega Magazijn Uitverkoop in Tiel, haal je de leukste meubels voor de laagste prijs! Voorraad, showroommodellen, retouren en samples voor weinig! Wees er snel bij, want ons aanbod wisselt snel!
Advertentienummer: a1494525779
Populaire zoektermen
suar salontafel in Tafels | Salontafelssalontafel ibiza in Tafels | Salontafelssalontafel rotterdam in Tafels | Salontafelssalontafel leenbakker in Tafels | Salontafelssalontafel metaalptmd in Tafels | Salontafelsronde salontafel met opbergruimte in Tafels | Salontafelshoffz in Tafels | Salontafelsboekentafel in Tafels | Salontafelsronde tafeltjes in Tafels | Salontafelsgeloogd grenen in Tafels | SalontafelsHuis en Inrichting in Tafels | Salontafelsmaison du monde in Tafels | Salontafelsrotan tafel rond in Tafels | Salontafelsford focus st 250 pkczanne tastv meubel voeteneind bed ikeacan am ds 450duplo platen kopenfiat 500 met trekhaaklego kraan 42108sofia stoel in Stoelengamma tender terraregina munt in Nederland