2 Martin Visser SE07 Spectrum se 07 design pastoe

€ 175,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 5,99 of thuis voor € 8,75
Thuisbezorgd voor € 14,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
1188sinds 15 mar. '25, 13:43
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Aantal stoelenTwee
MateriaalLeer
KleurWit
Stijlmodern

Beschrijving

Aangeboden 2design stoelen ontworpen door Martin Visser, omstreeks 1960, voor Spectrum.


De gestoffeerde eetkamerstoel SE 07 werd in 1960 ontworpen door Martin Visser. De stoel heeft een tijdloze vormgeving en een uitstekend comfort. Het slanke ronde buisframe van de stoel kan uitgevoerd worden in zwart epoxy (RAL 9005) of geborsteld mat chroom. Deze eetkamerstoel is leverbaar in elke gewenste stof of leersoort. Martin Visser ontwierp in deze serie ook de stoelen SE 05 (in pitriet), SE 06 (in tuigleer).

De zitting van de SE 07 ligt bovenop het frame, in tegenstelling tot de andere stoelen uit deze serie, waar het draagvlak van het riet en tuigleer meer tussen het frame plaats vindt. De gestoffeerde uitvoering SE 07 heeft daarom een wat hogere zit.

De door mij aangeboden stoelen zijn bekleed met een in zeer weinig voorkomende wit leer. Het leer is in mooie gebruikte staat.

Deze stoel is zeer eenvoudig naar eigen smaak opnieuw te stofferen.

Graag uw bod via marktplaats, eventuele verzendkosten zijn voor koper. De kosten zijn 2 keer standaard pakket of 1 keer een groot pakket. Moet ik uitzoeken.

Designer: Martin Visser
Jaar: 1960
Afmetingen: 45 x 48,5 x 80 cm BxDxH
zithoogte: 48,5 cm
Frame mat verchroomd

Stoffering Verschillende stoffen en leersoorten mogelijk

Voor vragen kunt u mij altijd mailen.

Pastoe Fristho Eames hala Anvia raak design retro vintage
Advertentienummer: m2246012882