Afrikaanse nieuwe wax stof was katoen 5.50 x 1.15 mt (8)

€ 40,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
454sinds 23 mar. '25, 13:17
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
MateriaalKatoen
Breedte30 tot 120 cm
Lengte200 cm of meer
KleurGeel

Beschrijving

IK HEB VAN DEZE WAX STOFFEN MEERDERE PRINTS.
Prachtige nieuwe lap stof.

Steekwoorden:
wax stof
was stof
block print
Afrikaanse stof
Vlisco


Afmetingen:
breed: 550 cm
lengte: 115 cm

Wax katoen:
De term wax laag heeft te maken met het kleurproces van de stoffen. De kleuren worden op bepaalde delen van de stof aangebracht. En om stukken stof af te schermen werd vroeger veelal wax gebruikt. Tegenwoordig is dat voornamelijk hars.
Als het kleurproces klaar is wordt de wax/hars er weer vanaf gehaald en grondig schoongemaakt. Het eindresultaat zijn fijne soepele katoenen stoffen.

De stof heeft een stijve/glanzende 'afwerking'. Was de stof voor op een koele wasbeurt en de 'afwerking' wast weg, waarbij de felle, gedurfde kleuren intact blijven. En u hoeft zich geen zorgen te maken over de levensduur van de levendigheid: “De kleuren vervagen niet, zelfs niet na jaren van wassen en dragen.

100% katoen

Deze stof kent vele toepassingen:
- kleding
- quilten
- accessoires (tassen etc. maken)
- meubels
- etc. etc.

Foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.

Op zoek naar nog meer mooie lappen stof?
Ga naar al mijn advertenties en kijk hoe je hier aan de linkerkant kunt selecteren op categorie (zie laatste foto. Hobby & vrije tijd, lappen en stoffen)

Op te halen in Someren.
Kan verstuurd worden. Houd daarbij rekening met bijkomende verzendkosten.
KIJK OOK BIJ MIJN ANDERE ADVERTENTIES
Advertentienummer: m2249047052