evenementen tentenverhuur podium verhuur tenten bensan enter

Zie omschrijving
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 5,99 of thuis voor € 8,75
Thuisbezorgd voor € 14,50
270sinds 1 mar. '25, 06:26
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Thema of FeestOverige

Beschrijving

evenementen tentenverhuur partyverhuur verhuur tenten podiums kachels bensan enter en veel veel meer

een kleurig welkom bij bensan enter wij zijn uw partner in het organiseren van uw feest

bensan enter zorgt er voor dat uw feest:
geslaagd en onvergetelijk is.

Bensan enter:
Wij Maken Uw Feestje


bensan enter Professioneel in partyproducten en veel veel meer vraag ons naar de mogelijkheden

bensan evenementen tenten tent leverbaar in vele maten en soorten met of zonder vloer te leveren. Vraag ons naar de mogelijkheden.

LETOP:
Onze evenementen tenten voldoen aan de constructieve toetsingscriteria bij de aanvraag voor een Evenementenvergunning dit houd in dat de tenten voorzien zijn van een brandvertagings certificaat en een constructie berekening hebben dit is op aanvraag leverbaar(alleen leverbaar bij inhuur)

bensan enter levert voor u zeer veel maten en soorten tenten die passen en aansluiten bij uw feest
deze tenten staan zeer goed bij bijeenkomsten en beurzen feesten openingen enz enz
deze tenten zijn professioneel te koppelen en kunnen open of dicht gemaakt worden naar keus
elke kant is los leverbaar

bensan enter levert (bijna) alle maten en modellen tenten
De meeste tenten zijn van wit doek gemaakt en voorzien van een groene rand. De tenten kunnen geschakeld worden en zijn daardoor erg geschikt voor beurzen - presentaties en tuinfeesten.

u kunt het niet bedenken of bensan enter heeft het of regelt het voor u

Algemene informatie
Alle tenten zijn gemaakt van brandvertragend PVC doek en voldoen aan alle wettelijk gestelde eisen. Het aantal nooduitgangen wordt aangepast aan het aantal personen zoals de brandweer dit voorschrijft. De bordjes NOODUITGANG zijn verlicht en gemaakt van lichtgevende verf. Ze zijn dus ook goed zichtbaar wanneer de verlichting uitvalt.
Verder is er verwarming voor de tent beschikbaar en kunnen we bemiddelen bij de levering van verlichting en accessoires. Denk daarbij aan tafels - stoelen en de verdere aankleding. Bij ons is (bijna) alles mogelijk.


Bensan tentenverhuur diverse maten leverbaar vanaf 2x3 mtr tm 65x15 mtr
bensan enter is uw adres voor partyartikelen. Al vanaf € zie website incl. Brengen, plaatsen, afbouwen en afhalen.

interesse in een van onze producten of andere die niet vermeld staan neem geheel vrijblijvend contact met ons op en vraag ons naar de mogelijkheden.

letop:
dit product wordt per kalenderdatum verhuurd tijden door u aan te geven. Anders in overleg

al onze producten worden schoon aangeleverd en moet schoon retour afgeleverd te worden.
Bij niet na komen moeten we helaas schoonmaak kosten in rekening brengen

interesse ?????
Bel bensan enter en vraag naar de mogelijkheden en of vraag ons ook naar de link van onze site
staan hierboven producten die u graag wenst en hier niet vermeld staan neem geheel vrijblijvend contact met ons op en vraag naar uw product of de links naar onze sites.

Vraag ons naar de link van onze sites vraag bensan naar de voorwaarden of bezoek onze websites.

bezoek of vraag naar onze site voor verdere informatie.

Veel van onze producten worden gratis geleverd binnen een straal van 40 km rond enter. Buiten deze 40 km rond enter moeten wij helaas € 1.00 per gereden kilometer in rekening brengen (tomtom). Vraag ons naar de mogelijkheden.


"Kijk ook eens op onze andere advertenties"
Advertentienummer: m2240574237