VESPA SPRINT 125CC, CUSTOM 1/1

€ 8.720,00
Ophalen
200631sinds 14 mar. '25, 17:40
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Cilinderinhoud125
Bouwjaar2018
Aantal versnellingen1
Kilometerstand6216

Beschrijving

Hierbij verkoop ik mijn exclusieve pareltje, een Vespa Sprint 125cc volledig gecustomised met een zeer lage KM-stand.
—————————————————————

Ik zelf ben een enorme vespa liefhebber en heb dus de Vespa helemaal gecustomized naar mijn eigen smaak en het is echt een absoluut unieke Vespa geworden die je nergens zal tegenkomen.

Met pijn in m’n hart moet ik deze prachtige Vespa wegdoen… Hij is helaas overbodig geworden. Ik heb hem ongeveer 1.5 jaar zelf gehad en heb in deze tijd de lak veranderd en nog heel veel meer. Er zit enorm veel tijd en passie in, ik hoop dus ook dat er een liefhebber is die net zo goed gaat zorgen voor dit pareltje als ik heb gedaan.

De vespa heb ik overgekocht van ‘vespa carbon parts’. Ik heb de Vespa laten spuiten via MeijersHaarlem door TouranExclusive in de kleur Ferrari Verde Zeltweg, ook wel beter bekend onder de vespa-kenners als een van de beste spuiters van Nederland. Ik heb gekozen voor de optie om de voorplaat dicht te laten lassen, hierdoor heb je een perfecte overgang van het voorscherm naar het frame. Van binnen is de naad ook behandeld, waardoor er geen water tussen/in kan komen. Dit alles betekent dat roest in de naad van de voorkant onmogelijk is. De lak is ook dubbel afgelakt wat zorgt voor een extra mooie glans! Ik heb ook de MP3 velgen laten spuiten in een prachtig bronze tint.

Onderhoud is altijd netjes gedaan en op tijd. Ik waste hem minimaal 2x per week en tankte altijd Shell V-power 98 (het beste wat je kan tanken). Er is altijd netjes met de vespa omgegaan, zoals verwacht. GARAGE KEPT! Hij heeft ALTIJD binnen in de garage gestaan, roest of iets is nergens te bekennen. Hij heeft altijd minimaal 10 minuten warm staan draaien voordat ik ermee ging rijden. Ook nam ik nooit iemand achterop, aangezien je hier soms lakschade of andere schade van kan krijgen.
—————————————————————

Dan nu naar het wellicht iets interessantere stukje, de optie lijst en extra informatie!

Optisch ->
Voorvork/ voorkant:
De voorvork is mat zwart gespoten
MP3 velgen in brons gespoten
Michelin City Grip 2 110/70-13 voorband
Tubeless ventiel
Piaggio klick embleem voor de velg MP3 velg
Zwarte dopjes voor op de wielbouten

LUIGY remschijf 215mm -> met ABS
LUIGY schommelarm kapje
LUIGY teller rand
LUIGY handvaten
LUIGY voltmeter houder

Carbon Fiber, claxxonneus
Carbon Fiber, voorvork beschermkapje
Carbon Fiber, custom voorspatbord van B2H custom scooters/ t.w.v. €220

Glans zwarte sierlijsten
Glans zwarte koplamprand
Glans zwarte stuurschakelaar set, zit een metallic laagje op waardoor ze glinsteren

SIP remhevels/ t.w.v. €180
SIP teller

RacingBros Bazooka 2.0 voorschokbreker/ t.w.v. €450
HD Corse ledjes, oplopend/ t.w.v €200
KOSSO voltmeter (rood)
FRANDO remklauw 2P
ZELIONI koplamp

GTS vin, bovenste gedeelte glans zwart/ onderste gedeelte in kleur mee gespoten
Vinnetjes van de claxxonneus in kleur mee gespoten
Zwart Piaggio logo, claxxonneus

SECTBILL windscherm, zeer exclusief/ alleen verkrijgbaar in Indonesië
Flitsmeister Pro 2, helaas werkt het schermpje niet…
Bar end spiegels van AliExpress :)
SP Connect telefoonhouder module

Achterkant/ treeplank:
MP3 velgen in brons gespoten
Michelin City Grip 2 120/70-13 achterband
Zwarte dopjes voor op de wielbouten

LUIGY schokbreker adapter
LUIGY brons olie peilstokje
LUIGY remschijf 220mm
LUIGY voetsteuntjes
LUIGY tankdop

Carbon Fiber, luchtfilter behuizing t.w.v. €200
Carbon Fiber, tankcover/ t.w.v. €140
Carbon Fiber, koel kap/ t.w.v. €180
Carbon Fiber, afdekdop subframe
Carbon Fiber, achterspatbord
Carbon Fiber, bougie kapje
Carbon Fiber, accukapje

RacingBros Bazooka 4.0 achterschokbreker, alleen beschikbaar in Indonesië en dus uiterst exclusief/ t.w.v. €600
Zino’s custom seats zelf ontworpen 1/1 zadel/ t.w.v. €600
VIRTU achterlicht met start-up
FRANDO remklauw 2P

Vespa Carbon Parts custom indo rekje, mat zwart
MeijersHaarlem kenteken houder
Glans zwarte achterlicht rand
Buzetti zijstandaard

Motorisch ->
Blok/ specificaties:
MALOSSI koppeling
MALOSSI multivar
MALOSSI v-snaar

Motorblok is mat zwart gespoten
Carterkap is mat zwart gespoten

Gouden carterbouten
AKRAPOVIC uitlaat
LUIGY vario cover

Km-stand - Sip Teller: 3.216KM/ Originele Teller: 3XXX
Bouwjaar - 2018
Top snelheid - GPS 100-105
125cc blok ORIGINEEL
Onderhoudsbeurten op tijd gedaan
Altijd in de garage gestaan
Altijd Shell V-power 98 getankt

Overig ->
ART4 kettingslot mag overgenomen worden
Druppellader zit ook inbegrepen
Patroline alarmsysteem

Onderhoudsbeurt sticker van MeijersHaarlem in de buddy
Wegenbelasting is rond de €18 per kwartaal
Origineel uit België, VCP heeft hem gekocht en er een project van gemaakt waarna ik heb hem overgenomen en mijn eigen project ervan heb gemaakt!

—————————————————————

Helaas heeft elk gebruiksvoorwerp wel gebruikerssporen, gelukkig is het bij deze Vespa miniem. Ik vind het belangrijk om dit toch aan te geven om zo transparant over te komen naar de consument.

De sticker van Meijershaarlem beslaat de SIP teller. De vespa heeft een beurtje nodig als de SIP teller 6527KM aangeeft, het beslaat de km-stand van de originele teller NIET.

Gebreken ->
Bij het contactslot zit een klein krasje
Links op de bil is een scooter te dicht op de lak gereden… er zitten een paar lichte krassen die de glanslak hebben geraakt en niet de lak zelf. Dit valt weg te polijsten.
Het schermpje van de FlitsMeister pro 2 module is kapot…

—————————————————————
Advertentienummer: m2245734900
Overige advertenties van Eric Panhuyzen
Meer van Eric Panhuyzen