Dehn NS SOB 0.9 Assortimentskoffer Sortimo Uitgerust -€ 1.143,61
G1-1/2 Messing naaldafsluiter PTFE 100 bar - NLB
€ 165,07
Verzenden
00sinds 15 jul. '22, 03:38
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Compact messing naaldventiel met G 1-1/2" schroefdraad. Deze klep kan worden gebruikt als een betrouwbare afsluiter of om nauwkeurig (relatief lage) stroomsnelheden van schone gassen of vloeistoffen te regelen. De klep heeft een nominale binnendiameter van 15 mm. De afdichtingen zijn gemaakt van PTFE. De maximale druk is 100 bar en het toegestane temperatuurbereik is van -30 tot max. 110°C.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1441356432
Populaire zoektermen
woonunit in Overige Doe-het-zelf en Verbouwolievat in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwhekken gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwstempels gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwlijmkraan in Overige Doe-het-zelf en Verbouwplatenlift in Overige Doe-het-zelf en Verbouwgereedschapskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwrijplaten in Overige Doe-het-zelf en Verbouwspeciekuipen in Overige Doe-het-zelf en Verbouwpallethaak in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbetonkubel in Overige Doe-het-zelf en Verbouwwerkplaatskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwprikroller in Overige Doe-het-zelf en Verbouwkunstof roosters in Overige Doe-het-zelf en Verbouwgigaset a420aparajumper sjaalversace servies outletkadett in Opeleiken bijzettafel vierkant in Bijzettafelspiraten sabeluitlekbak in Huis en Inrichtingordners gebruiktpostzegels sarawak in Aziëaccordeon oud in Accordeons