Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
T-koppeling G1 1/2 Binnendraad Hydrauliek Staal 125bar
€ 203,27
Verzenden
160sinds 5 nov. '21, 16:35
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Deze T-koppeling wordt gebruikt voor hydrauliek toepassingen. Deze T-koppeling wordt gebruikt voor hydrauliek toepassingen. Verzinkt stalen koppelingen bieden enige weerstand tegen corrosie, maar zijn niet bedoeld voor corrosieve omgevingen.</p> Hij heeft een 60° conische afdichting. De maximale werkdruk is 125 bar (1756,25 psi).
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1407106325
Populaire zoektermen
woonunit in Overige Doe-het-zelf en Verbouwolievat in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwhekken gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwstempels gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwlijmkraan in Overige Doe-het-zelf en Verbouwplatenlift in Overige Doe-het-zelf en Verbouwgereedschapskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwrijplaten in Overige Doe-het-zelf en Verbouwspeciekuipen in Overige Doe-het-zelf en Verbouwpallethaak in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbetonkubel in Overige Doe-het-zelf en Verbouwwerkplaatskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwprikroller in Overige Doe-het-zelf en Verbouwkunstof roosters in Overige Doe-het-zelf en Verbouwmichael kors smartwatchpeugeot 106 in Peugeotbureau tiener in Bureausmercedes 190ddistrikt norrebro jurkeiken deuren tweedehandstuinplatenvilleroy boch modern graceleopard rchappy life in Boeken