FLUKE digitale tweepolige spanningstester FLUKE-T130 (duspol

€ 150,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
691sinds 16 apr. '25, 11:12
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeElektriciteit

Beschrijving

Zo goed als nieuw, een enkele keer gebruikt. Nieuwprijs: 200,-

Belangrijkste kenmerkenDe nieuwe tweepolige spannings- en doorbeltesters van Fluke zijn aangepast aan uw eigen werkmethoden. Deze combinatie van veiligheid, gebruiksgemak en snelle meetresultaten treft u nergens anders aan.
Ontworpen volgens IEC EN 61243-3:2014 om op de afwezigheid van spanning te controleren, zelfs met lege batterijen.Veiligheidsspecificatie CAT IV 600 V, CAT III 690 VMet 4 manieren om de aanwezigheid van spanning aan te geven: LED-indicator, LCD-display, geluidssignaal of voelbare feedback. Zodat u altijd weet of er gevaarlijke spanning aanwezig is (digitaal display op de T130, T150, trillingsindicator op de T110, T130, T150)
De Fluke T130 spannings- en doorbeltester met grote, gebruiksvriendelijke toetsen, een heldere LED-indicator en LCD-display met achtergrondverlichting, de functie Display Hold en duidelijk hoorbare en trillende spanningsindicators die ontworpen zijn voor elke werksituatie.
Advertentienummer: m2257930935