Gebruikte harde persing steenwolplaten 1,2mx1mx6cm.

Zie omschrijving
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
23510sinds 17 dec. '24, 07:10
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
MateriaalSteenwol
Dikte4 tot 8 cm
Totaaloppervlakte15 m² of meer

Beschrijving

Gebruikte harde persing steenwolplaten 1,2mx1mx6cm.

Partij gebruikte hardepersing steenwolplatenplaten.
Afm 1,2mx1mx6cm.
Platen kosten € 5/stuk.
Grote partij aanwezig.
Harde persing, dus overloopbaar en ideaal voor een platdak.
Af te halen in breda.
Per direct beschikbaar.

Onze houtwerft, aan de nieuwe bredasebaan 18k te Breda, is op werkdagen open van 09:00 uur tot 17:00 uur en op zaterdag van 09:00 uur tot 13:00 uur.
( even bellen van tevoren is wel zo makkelijk i.v.m. voorradigheid )

Voor snel en makkelijk contact is appen via 06-53379474 aan te raden. Wij kunnen dan snel met foto's reageren!!

Vermeulen & Zn sloopwerken:
Sinds jaar en dag demonteren wij goede en herbruikbare materialen uit onze sloopprojecten. Resultaat is dat wij een grote voorraad gebruikte deuren, ramen houten balken, planken, ijzeren balken, ribben, isolatiemateriaal etc hebben op onze houtwerft aan de nieuwe bredasebaan 18K te Breda.
Ook voor nieuwe balken en nieuw plaatmateriaal kunt u bij ons terecht.

Kom gerust een "snuffelen" of wij iets hebben dat u kunt gebruiken.

Wij zijn gevestigd aan de nieuwe bredasebaan 18K te Breda.

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag geopend van 09:00 uur tot 17:00 uur en zaterdag van 09:00 uur tot 13:00 uur.

Voor snel en makkelijk contact is appen via 06-53379474 aan te raden. Wij kunnen dan snel met foto's reageren!!

Zie ook onze andere advertenties voor al uw gebruikte sloopmaterialen. Wij zijn voor een groot gedeelte van onze voorraad afhankelijk van materialen die vrijkomen van onze sloopprojecten. Mogelijk zijn onze advertenties niet altijd upto-date. Zoekt u iets wat er niet bijstaat, bel ons of stuur een mailtje want wellicht is iets zeer recent binnen gekomen of komt het binnenkort binnen.
Advertentienummer: m2213592915
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...