Parweld XTP63 INVERTER PLASMASNIJDER

€ 1.450,00
350sinds 14 mar. '25, 10:18
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Parweld XTP 63 INVERTER PLASMASNIJDER

Professionele Plasmasnijder, geschikt voor industriële productie, metaalproductie, onderhoud, reparatie, landbouw, doe-het-zelvers en schroot snijden.

Complete set met toorts!

Regelbare Uitgang

De traploos regelbare stroom van de XTP 63 maakt het mogelijk om met de correcte snijstroom te werken, wat een minimum van snijslakken oplevert. Dit tot plaatdiktes van 20mm.

XT4000 Plasmatoorts

Door het ontwerp van deze toorts is een lange levensduur van de slijtonderdelen gegarandeerd. Perfecte start door de pilootboog.

Door geen gebruik te maken van een HF-ontsteking is er geen gevaar voor de elektronische componenten.

De toorts is voorzien van een centrale connector.

Gebruiksvriendelijk

De XTP 63 kan gebruikt worden op een stroomgroep. Het toestel kan een spanning schommeling van +/-10% aan.

De machine is ondergebracht in een metalen behuizing met gëintegreerde schouderband.

Professionele Plasmasnijder, geschikt voor industriële productie, metaalproductie, onderhoud, reparatie, landbouw, doe-het-zelvers en schroot snijden.

Prijs excl. BTW: € 1450,-
Prijs incl. BTW: € 1754,50

Bekijk voor de actuele prijzen en uitvoeringen onze website.

Multigaz Damwoude
Achterwei 52d
9104 CP Damwoude Friesland
0511-424094
www.multigaz.nl
info@multigaz.nl 

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 8.30 – 17.00 uur.
Zaterdag: 9.00 – 12.00 uur.

Sinds 1994 de specialist in gassen & lasbenodigdheden!

 

 

Advertentienummer: a1511750559