Plasmasnijder Soldatech 100A 400V

€ 1.535,00
Verzenden
4293sinds 21 feb. '23, 01:30
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Deze Soldatech powered by HG plasmasnijder snijdt met hoogwaardig resultaat verschillende materialen. De PL100HG behoort tot de zwaardere plasmasnijders en is voorzien van Pilot ARC voorontsteking. Dit in combinatie met de HF ontsteking zorgt ervoor dat deze snijder zeer gemakkelijk ontsteekt en probleemloos door geroest, gecoat of gestructureerd materiaal tot wel 35mm snijdt. De plasmasnijder is mobiel in gebruik, vanwege de 4 zwenkwielen.
De PL100HG beschikt over een gebruiksvriendelijk bedieningspaneel en is zelfs tijdens snijwerkzaamheden in te stellen, zodat het beste snijresultaat gerealiseerd wordt.

De moderne IGBT invertor techniek zorgt dat de PL100HG duurzame prestaties met meer vermogen en een hogere inschakelduur levert. Overbelastingsbeveiliging in combinatie met een ingebouwde ventilator voorkomt oververhitting en zorgt dat hoogwaardige snijprestaties langdurig gegarandeerd zijn. Ideaal voor het snijden van koolstofstaal, laag gelegeerd staal, roestvrij staal en aluminiumlegeringen.

Specificaties:
Inschakelduur @20C: 60% - 100A
Inschakelduur @40C: 60% - 100A
voltage: 400V - 3 Fase
frequentie: 50/60Hz
afzekering: 20A C-kar
ingangsvermogen: 20.4kVA
Beschermingsklasse: IP21S
Max. onbelaste spanning: 325V
Recommended cutting thickness: 25mm
Max. Snijdikte: 35mm
Luchtverbruik: 220L/min
Dimensions: 719.0mm x308.0mm x633.0mm
Weight: 43.0Kg

Kenmerken:
 IGBT invertor techniek
 Traploos instelbaar
 Pilot ARC voorontsteking
 2-takt / 4-takt schakeling
Garantie: 5 jaar

Het betreft hier een professionele lijn plasmasnijders, waarvan eventuele onderdelen en accessoires leverbaar zijn. Na jarenlange ervaring op het gebied van las- en plasmasnij techniek heeft Soldatech haar krachten gebundeld met HG, een vooraanstaande en innovatieve producent van lasapparatuur en plasmasnijders. HG produceert al sinds 1958 las- en plasmasnij apparatuur voor veel grote Europese merken. De las- en plasmasnij apparatuur van Soldatech powered by HG garanderen zeer hoogwaardige prestaties. Daarom geldt er een garantieperiode van 5 jaar na registratie op deze plasmasnijder.



Koop 100% veilig – Uw voordelen:
-Eenvoudig bestellen via Sybshop.nl (zie link onderaan advertentie)
-Vandaag besteld voor 16:00 uur = vandaag verzonden
-Snelle en betrouwbare levering aan huis, 25000 producten uit voorraad leverbaar
-Zeer scherp geprijsd assortiment
-Minimaal 2 jaar garantie op ons gehele assortiment
-Service en reparaties in eigen werkplaats
-Eenvoudig retourneren binnen 30 dagen
-Deskundige en ervaren klantenservice bereikbaar per e-mail en/of telefonisch
-Fysieke winkel in Winsum (frl) geopend van di. t/m zat.

Bestel- / Afhaalinformatie
Sybshop.nl
Kleasterdyk 50
8831XC Winsum (FRL)
0517-341119

Openingstijden:
Zondag en maandag: gesloten
Dinsdag t/m vrijdag: 08:30-17:30 uur
Zaterdag: 09:00-16:00 uur

Bestellen: via webshop / e-mail / telefoon / afhalen in winkel.
Levertijd: 1 werkdag of direct af te halen in de winkel (zolang de voorraad strekt).
Advertentienummer: a1471686203