Brommobiel Pacta M5 Lithium! Comfortabel ANDRIOD AUTO!

€ 10.999,99
Ophalen
1915sinds 19 mar. '25, 18:37
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Maximale actieradius46 km of meer
Topsnelheid16 km/u of meer
Handelsnaam fabrikant222
Postadres fabrikant22
E-mailadres fabrikant2222

Beschrijving

NIEUW volledig elect. 3 DEURS brommobiel v.v. 100AH LITH. max rijber. 120KM snelheid 45 KM AIRCO achterklep en grote kofferruimte

MEERDERE KLEUREN OP VOORRAAD🚨🚨


Pacta M5 2 pers. BROMMOB. 3 drs Electr./AIRCO/NAVI/bluetooth



• Merk: Pacta
• Model: M5 2 pers.LITHIUM 100 AH BROMMOBIEL
• Tellerstand: 3 KM
• Carrosserievorm: Overig
• Aantal deuren: 3
• Brandstofsoort: Elektrisch
• Accucapaciteit: 100 kWh
• Bouwjaar: 2025
• Transmissie: Automaat
• Vermogen: 4 kW / 5pk
• BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
• Aantal sleutels: 2



Exterieur


• Achteruitrijcamera
• Aflevering incl registratie 375,-- EURO
• Bluetooth radio/tel verbinding
• Buitenspiegel rechts
• C.V. met afstandbediening
• Centrale vergrendeling
• Getint glas
• INRUIL BROMMOBIEL DIESEL/BENZINE MOGELIJK
• LITHIUM ACCU
• LM VELGEN
• Metaalkleur
• Park Distance Control
• REM BEKRACHTIGING
• STALEN KOOI COSTRUCTIE
• Sportvelgen
• Transport v.a. €125,--


Infotainment


• Navigatiesysteem
• Radio-CD/MP3 speler


Interieur


• Airco
• Elektrische ramen voor



Dit is het voertuig waar rijkhalsent naar werd uitgekeken ,zeer modern van vormgeving is deze PACTA M5 v.v een echte achterklep met toegang tot een royale vlakke kofferruimte ideaal voor als uw rollator of rolstoel ook meegenomen moet worden. Net als bij de citycar zit u met zijn 2e naast elkaar u heeft echter bij dit voertuig de beschikking over 2 volledig in de deur verdwijnende zijramen meer beenruimte goed passend plaatwerk en zeker niet te vergeten een dashbord met groot beeldscherm bediend doormiddel van tiptoets aanraking. Dit alles tegen een niet te evenaren prijs vergelijk deze maar eens met een LIEGER AIXIAM of de CITYCAR. Dit voertuig is in veel trendy kleuren leverbaar maar ook in volledig zwart of wit. In LITHIUM heeft u een max rijbereik van 120 KM opgave fabrikant en een snelheid van 45 KM/uur .De opgegeven waarden zijn natuurlijk afhankelijk van de weersomstandigheden  rijstijl en wegomstandigheid .Dit voertuig mag u v.a. 16 jaar besturen mits u in het bezit bent van een brommerrijbewijs AM. Dit voertuig is te laden op een normaal stopcontact thuis of met adapter op een laadpaal. Nieuwsgierig naar dit voertuig en wil u meer weten bel mij dan 0686453772 Levering door heel Nederland mogelijk. Ook in ZWART en MAT ZWART leverbaar de kleur waar heel AMSTERDAM dol op is !!

Afleverpakketten


 U bent weer van harte welkom in onze showroom of werkplaats OOK HET ONDERHOUD VAN UW KLASSIEKE MG OF TRIUMPH is bij ons met ruim 40 jaar ervaring in goede handen.
Wij zijn GEEN lid van de bovag WEL van autotrust zodat u na uw aankoop onbezorgt van uw voertuig kan genieten.
‐-------------------------------------------------------
OPENINGSTIJDEN : ALLEEN OP TELEFONISCHE AFSPRAAK !! Iedere werkdag van 9.00 tot 17.00 uur tussen 12.00 en 13.00 uur lunchpauze en ZATERDAG van 10.00 tot 16.00 uur 
ALTIJD vtv een telef. afspraak maken om teleurstellingen te voorkomen.

OM U NOG BETER VAN DIENST TE ZIJN KAN U OOK v.a. 19.00 UUR TOT 21.00 UUR NA TELEFONISCHE AFSPRAAK ONZE SHOWROOM BEZOEKEN.

Inruil AUTO -BOOT - MOTOR -  AIXIAM - CANTA of LIGIER is nagenoeg altijd mogelijk maar voor een inruilwaarde wel de auto/motor/BROMMOBIEL meenemen ,wij doen geen telefonische prijsopgave dit om teleurstelling voor beide te voorkomen.

Cycle EV Mobility
0686453772
Noord 12 krimpen aan de lek

Www.cycleevmobility.nl
Advertentienummer: m2247685593
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...