Fieldtrial labrador pups blond en Red Fox met TOPstamboom!!

Zie omschrijving
275573sinds 28 mar. '25, 18:01
Deel via
of

Kenmerken

GeslachtMeerdere dieren
Type aanbiederFokker | Hobbymatig
Aantal hondenMeerdere
HerkomstNederland
GechiptJa
GeregistreerdJa
Leeftijd8 tot 15 weken
OntwormdJa
StamboomJa
GevaccineerdCDV (hondenziekte), HCC (leverziekte), Parvo

Beschrijving


Te Koop

Práchtige field trial donkerblonde en red fox labrador pups met Top-Stamboom!
Onze lieve Lizzy is op maandag 24 Maart bevallen van 9 prachtige puppy's.
1 teefje en 8 reutjes
(Nog 3 reutjes beschikbaar. Witte, oranje en lichtblauwe bandje)

Welkom bij "van het oude Jagershuysje. ".
Dit nest is met veel zorg en liefde tot stand gekomen.
Dit is begonnen bij een zorgvuldige zoektocht naar een lieve goede slimme en gezonde dekreu.
En nu zijn we trots te mogen melden dat onze pups een geweldige vader hebben.
Kensteen Rocket (Harry) heet deze topper in de jachtwereld.
Harry woont in België, en heeft vele prijzen in de wacht gesleept en meerdere titels op zijn naam.
Harry is rustig, slim, leergierig, en zeer baasgericht. ( foto 14,15)

Onze Lizzy heeft ook deze eigenschappen, ze is binnen een lieve huishond, maar buiten een gedreven en leergierige dame die makkeljk te trainen is. (Foto 12,13)
Lizzy is dochter van Handsome Hauke the second off April (Charlie) die dan weer een topper is in de Nederlandse jachtwereld.
Lizzy hebben wij zelf gefokt, en ook haar moeder Roselle woont bij ons.
Beide ouders van de pups zijn HD en ED en PRCD-PRA goedgekeurd, en ondergaan jaarlijks de ECVO ogentest.
Lizzy heeft een Norbergwaarde van 40!
Ook zijn beide ouders uitgebreid DNA getest met goede uitslagen.

De pups krijgen de eigenschappen van de ouders mee, en zullen daardoor ook makkelijk te trainen zijn.
In Speur en jacht en detectietraining blinken deze pups straks uit.
De pups verblijven tot de ophaaldag bij ons in de woonkamer, en krijgen op deze manier alle huiselijke geluiden mee.
Omdat wij socialisatie bij de fokker heel belangrijk vinden, hebben wij zelf een uitgebreid socialisatieprogramma opgesteld, dat bestaat uit allerlei activiteiten en ervaringen, zowel binnen als buitenshuis.
Zodat wij stap voor stap de pup voorbereiden op het "echte" leven, en de pups al vele ervaringen hebben opgedaan (zoals benchtraining) voor ze naar hun baasje gaan.

De pups worden gefokt volgens de regels van de NLV.
Wij hebben ook een puppy app groep waar wij onze activiteiten met de pups zullen delen, en waar we u telkens op de hoogte houden met foto's en filmpjes. en waarop wij u begeleiden als de pups bij u thuis komt.
Ook krijgt de koper de mogelijkheid om thuis mee te kijken via de puppy cam.

Wat voor baasjes/thuis zoeken wij voor onze pups?
We geven de voorkeur aan geïnteresseerde pupkopers, die vol passie willen gaan trainen en/of werken met de pup, zodat de kwaliteiten gewaardeerd, maar ook gebruikt gaan worden.

Doordat deze pups op karakter en werkeigenschappen gefokt zijn, zijn ze erg lief, baasgericht, makkelijk op te voeden en zeer geschikt voor jacht speur/detectiewerk.
Maar deze pups kunnen zeker in huis rustig en beheersd zijn.
Wij zoeken bóvenal een liefdevol thuis, waar voldoende tijd, liefde, (buiten)ruimte en aandacht is voor het opvoeden en verder socialiseren en trainen van de pup.
Een labrador word gemiddeld 12-14 jaar, dus de tijd en energie die u erin steekt, is profijt voor de rest van zijn of haar én uw leven. En als het je passie is zal dit geen probleem zijn.

De pups worden bij ons met 2,4 en 6 weken ontwormd.
Gezondheidsonderzoek en de eerste enting gebeurd bij de dierenarts, en ze worden gechipt door raad van beheer, die ook DNA zal afnemen van de pups.
De pups mogen half/eind Mei het nest verlaten.

U krijgt dan van ons:


pup met stamboom

paspoort en gezondheidsverklaring van de dierenarts

koopcontract

Zelf samengestelde lijst met tips en adviezen over de opvoeding en verzorging van de pup

Mooi uitgebreid puppy pakket!! ( voerton met brok voor de eerste periode, knuffel met nestgeur, beloningssnoepjes, speeltjes etc.)


Het eerste jaar altijd stand by voor vragen, en begeleiding en hulp bij het opvoeden via de puppy app groep.

Vragen over de prijs worden alleen telefonisch beantwoord, graag leggen wij u uit wat u hiervoor van ons kunt verwachten.

Bent u een liefhebber van de labrador, en heeft u een weloverwogen keuze gemaakt om een pup te willen kopen? Bel gerust. Dan kunnen wij een afspraak maken en kunnen we kijken of dit is wat u zoekt en of wij u een pup toekennen.

Kopers mogen bij ons zelf een pup uitzoeken.
Bij het tekenen van het koopcontract vragen wij een aanbetaling.

Meer foto's en filmpjes op instagram: van_het_oude_jagershuysje
U kunt bellen met : 06-4294 0683
Niet op zondag.

Foto 12+13 Lizzy
Foto 14+15 Harry
Foto 16 pup uit vorig nest van dezelfde combinatie.
Advertentienummer: m2251032987