Administratiekantoor Prins

N.o.t.k.
1112sinds 18 apr. '18, 10:52
Deel via
of

Kenmerken

ServiceKomt aan huis
TypeAdministratie of Boekhouding, Belastingaangifte, Debiteurenbeheer, Salarisadministratie

Beschrijving









  • Laat ik me even voorstellen. Ik ben Jacqueline Prins en heb een éénmansbedrijf voor administratieve werkzaamheden voor o.a. startende ondernemers en midden en kleinbedrijf. Na 20 jaar voor diverse bedrijven de administratie opgezet en gevoerd te hebben ,van éénmansbedrijf tot mkb administraties, ben ik sinds juni 2009 voor mijzelf begonnen. Ik heb mij toegelegd op het begeleiden en opstarten van administraties voor startende ondernemers en het voeren van een administratie van het midden en klein bedrijf onafhankelijk welke branche dan ook. Ik werk met het boekhoudprogramma van Snelstart maar eigen inbreng is ook mogelijk.









  • Ik begeleid (startende) kleine ondernemingen indien gewenst naar een eigen selfsupporting administratie. Het is ook mogelijk om uw administratie volledig of gedeeltelijk door mij te laten uitvoeren tot en met de omzetbelasting en inkomstenbelasting. Die keus is aan u.









  • In overleg kunnen wij tot een vast tarief per maand komen. U kunt telefonisch contact met mij opnemen voor een geheel vrijblijvende afspraak. Dit kan ook in de avonduren plaats vinden. Als werkgebied houden wij in principe +/- 30km rond Hoogeveen/Dedemsvaart aan.









  • Sinds 2010 kunnen wij ook uw salaris administratie verzorgen waarvoor wij u een zeer scherp geprijsde aanbieding kunnen doen. Salarisadministratie kan al vanaf 1 medewerker en hoeft echt niet duur te zijn.Kiest U voor persoonlijke begeleiding en aandacht voor de klant?

Schroom niet en bel mij, ik leg u graag meer uit over mijn werkwijze.
Advertentienummer: m1276816874