Mechanische notebook laptop beveiliging anti diefstal beugel

Zie omschrijving
Verzenden
5180sinds 12 dec. '14, 09:56
Deel via
of

Kenmerken

TypeOverige typen
ConditieNieuw

Beschrijving

De Sediso beugel voor laptops is een mechanische beveiliging waarin de laptop wordt vastgeklemd. De beugel kan zowel aan de ondergrond vastgeschroefd worden of via de meegeleverde staalkabel vastgelegd worden. Ook is het mogelijk de beugel te gebruiken om meerdere laptops vast te leggen door middel van Kensington kabels die vastgemaakt worden aan de beugel.

De meegeleverde 9 mm staalkabel is volledig geplastificeert en 1,50 meter lang met 2 lussen aan het uiteinde (opening 5x2 cm).

Het slot is voorzien van 3 sleutels. De uiteinden van de oerdegelijke stalen constructie zijn eveneens geplastificeert zodat de laptop niet beschadigd. De beugel is in te stellen van 28 cm tot 43 cm breed. Het scherm valt in 2 sleuven en wordt hierdoor op zijn plaats gehouden. De zijkanten van de beugel zijn vrijwel volledig open zodat alle poorten bereikbaar zijn.

Advertentienummer: a1015107502