Sjef Van Oekel's Discohoek (3xDVD BOX) Wim T. Schippers'

Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,95
616sinds 26 feb. '25, 10:06
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
GenreKomedie
EigenschappenBoxset
KijkwijzerleeftijdAlle leeftijden

Beschrijving

Van Oekel's Discohoek (3xDVD)
Wim T. Schippers' Televisiepraktijken

Nadat Sjef van Oekel (Dolf Brouwers) als berooide Vlaamse fritesbakker zijn entree had gemaakt in De Fred Haché Show, steeg zijn ster tot grote hoogte in Barend is weer bezig! en avondvullende programma’s als Waar heb dat nou voor nodig en De ondergang van de Onan. Zo groot was de populariteit van het stuntelende, voortdurend in zijn eigen woorden verstrikt rakende heerschap in smoking dat een eigen programma onvermijdelijk was.
Twaalf afleveringen lang was Van Oekel’s Discohoek in 1974/’75 de anarchistische tegenhanger van Toppop, met playbackende artiesten die regelmatig werden onderbroken door interrupties van Van Oekel of diens rechterhand, boekhouder Ir. Evert van der Pik (Jaap Bar).
Met legendarische optredens van Donna Summer, Shakin’ Stevens, Captain Beefheart, Teach In, Lucifer, Shocking Blue, Lemming en Bolland & Bolland, Liesbeth List, Rex Gildo, Gerrit Dekzeil, Barend Servet e.v.a.
Advertentienummer: m2239598470
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...