ASTERIX: OBELIX & CO plus nog meer strips – 4de ITEM GRATIS

€ 1,50
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 3,15
750sinds 15 nov. '24, 11:12
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
AantalMeerdere stripboeken
Jaar (oorspr.)1976
AuteurGoscinny & Uderzo

Beschrijving

ASTERIX EN OBELIX: 2 albums in de kwaliteit zo goed als nieuw. Vul je verzameling aan!

Met de welbekende plaatjes van Asterix en kornuiten in kleur:
VOOR DE SERIEUZE BELANGSTELLENDE: OP VERZOEK WORDEN (MEER) AFBEELDINGEN VAN DE BINNENZIJDE VAN DIT BOEK GETOOND.

Verder heb ik nog:
1. Asterix en de kernsentrale .. .. of het recht van de sterkste voor € 8,80 > HAGELNIEUW
2. Uderzo in beeld gebracht door zijn vrienden voor € 10,00 > HAGELNIEUW (2 exemplaren)
3. Asterix en de wijde wereld voor € 11,50 > HAGELNIEUW
BIJ AFNAME VAN TWEE OF MEER ITEMS UIT MIJN TOTALE AANBOD 15% KORTING. OF VIER STUKS KOPEN IS MAAR DRIE TE BETALEN: HET GOEDKOOPSTE IS DAN GRATIS!

Van de reguliere Asterix en Obelix heb ik nog (tussen haakjes het jaar van eerste uitgave):
03-vh 06-Asterix en de Gothen (1963) voor € 1,50 > ZGAN
23-Obelix & Co. (1976) - 1e druk voor € 1,50 > ZGAN
BIJ AFNAME VAN TWEE OF MEER ITEMS UIT MIJN TOTALE AANBOD 15% KORTING. OF VIER STUKS KOPEN IS MAAR DRIE TE BETALEN: HET GOEDKOOPSTE IS DAN GRATIS!

Asterix en Obelix is een Franse stripreeks met in de hoofdrol de gelijknamige Galliër. De stripserie is gemaakt door de Franse tekenaar Albert Uderzo en scenarioschrijver René Goscinny, die elkaar in Brussel leerden kennen.

De strips spelen zich af rond het jaar 50 v.Chr. en verhalen van een dorpje in de streek Armorica (Bretagne) in Gallië. Dit dorpje is er als enige in geslaagd de invasie door de Romeinen onder aanvoering van Julius Caesar te weerstaan met behulp van een toverdrank die de Galliërs oersterk en daardoor onoverwinnelijk maakt. De inwoners van het dorp vormen een ware nachtmerrie voor de Romeinen uit de omliggende legerplaatsen, en zijn een doorn in het oog van Julius Caesar. Centraal in de reeks staat Asterix, een inwoner van dit dorp. Hij is klein van stuk, maar wel een van de slimste Galliërs. Samen met zijn vriend Obelix maakt hij vaak reizen door het Romeinse rijk voor uiteenlopende doeleinden.

Het eerste verhaal, Asterix de Galliër, verscheen oorspronkelijk in afleveringen in het Franse stripblad Pilote. De eerste aflevering stond in het eerste nummer van Pilote, dat op 29 oktober 1959 verscheen. Het gelijknamige album kwam uit in 1961, in een oplage van 6000 exemplaren. In Nederland werden de verhalen gepubliceerd in het stripweekblad Pep.

Vanaf 2002 verschijnen de Nederlandse albums in een nieuwe vertaling, waarin een aantal eerder onvertaald gelaten Franse namen alsnog een Nederlandse versie kreeg. Zo heet de bard Assurancetourix nu Kakofonix. Na het overlijden van Goscinny in 1977 ging Uderzo alleen door met het uitbrengen van nieuwe verhalen. Uit respect wordt de naam van Goscinny nog steeds op de albums vermeld.

Het laatste album waar Goscinny nog aan meewerkte, Asterix en de Belgen, verscheen in 1979, twee jaar na Goscinny's dood. Begin 2009 gaven Albert Uderzo en Anne Uderzo, de dochter van Goscinny, te kennen dat zij de groep Hachette Livre de toestemming gaven de strip ook na Uderzo's dood voort te zetten. De uitgeversgroep verwierf eind 2008 zestig procent van de aandelen van uitgeverij Albert René.

In 2012 werden de opvolgers voor de stripreeks bekendgemaakt: scenarist Jean-Yves Ferri en tekenaar Didier Conrad. Ferri schreef voorheen onder andere een gagstrip rond Charles de Gaulle, die bij Uderzo in de smaak viel.

IK HEB NOG VEEL MEER STRIPBOEKEN, ZOALS SUSKE EN WISKE, DONALD DUCK, NERO, JOMMEKE., ETC. VRAAG ERNAAR!
====================================
Bindwijze: Paperback
Nettogewicht exclusief verpakking in gram ongeveer: 180
Afmeting in mm HxBxD ongeveer: 285 x 220 x 4
Aantal blz: 48
Trefwoorden:
Bijzonderheden: Deze albums hebben hoegenaamd geen gebruikssporen
ISBN: 90-320-0183-3
Uitgever: Dargaud / Oberon
Auteurs: René Goscinny
Tekeningen: Albert Uderzo
Taal: NL
Druk: 1 uit 1976
MIJN PRIJS € 1,50 (in prijs verlaagd)
Zie ook mijn andere advertenties!
BIJ AFNAME VAN TWEE OF MEER ITEMS UIT MIJN TOTALE AANBOD 15% KORTING. OF VIER STUKS KOPEN IS MAAR DRIE TE BETALEN: HET GOEDKOOPSTE IS DAN GRATIS!
====================================
Na vooruitbetaling wordt het door u gekochte artikel toegezonden naar het door u opgegeven adres in Nederland. Dit geschiedt voor uw rekening en risico.

VERZENDKOSTEN:
Koop meer items en u bespaart op verzendkosten.
Twee boeken (tot 29 mm dik) kunnen voor de prijs van 1 brievenbuspakje samen worden verzonden. Dat kost dan slechts € 4,25. Er kunnen ongeveer 6 à 7 stripboeken in één brievenbuspakje.
U kunt ook gebruik maken van de verzendservice van DHL. Dat kost tot 10 kg maar € 4,95.
Advertentienummer: m2201708964
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...