Diego Zonnesteek & De magische bril - Diego Zonnesteek & De
Beschrijving
Titel: Diego Zonnesteek & De magische bril
Schrijver: Maurits van Huijstee
Bindingswijze: Paperback
EAN: 9789491475009
Conditie: Goed
Let op: Hieronder staat een algemene beschrijving van hoe wij onze conditietypes classificeren. Als u een nauwkeuriger beeld wilt of specifieke vragen heeft, stuur ons dan een bericht en we kijken het graag voor u na.
Conditie-omschrijvingen:
- Als Nieuw: Nauwelijks gebruikssporen, bijna als nieuw.
- Goed: Kan lichte gebruikssporen vertonen, zoals wat verkleuring of een naam op de schutbladen, maar doorgaans geen onderstrepingen of aantekeningen in de tekst.
- Redelijk: Boek in redelijke staat. Kan gebruikssporen vertonen, zoals verkleuring, leesvouwen in de rug, onderstrepingen, aantekeningen, lichte vervuiling aan de randen, ezelsoren of een kromme rug.
- Nieuw: Boek is nieuw.
Beschrijving:
Diego Zonnesteek voelt dingen aankomen die niemand anders voelt.
Zelf vindt hij dat maar niks. Hij haat zijn gevoeligheid.
Zijn land wordt bedreigd door natuurrampen. Het wordt steeds warmer. Het grote ijs is aan het smelten, waardoor het land overstroomt en mensen uit hun huizen verdreven worden.
Op een dag komt Diego in het bezit van een magische bril waarmee hij de gedachten van andere mensen kan zien. Als hij ziet dat iemand van plan is om zijn eigen dorp te vernietigen, moet hij in actie komen. Hij heeft zijn gevoeligheid nodig om het gevaar te kunnen zien - of hij nu wil of niet.
Samen met de oude uitvindster Amita en zijn vrienden Balthazar en Kala, begint Diego aan een avontuur dat zijn leven voorgoed zal veranderen.
Diego Zonnesteek & De Magische Bril is deel I van een serie.
Maurits van Huijstee is getrouwd, heeft drie kinderen en wil net als iedereen dat de wereld een beetje mooier wordt.
Geweldig! Voor jong en oud. Actueler en belangrijker dan ooit.' - Ruud Koornstra
'Spannend, grappig, vol fantasie. Diego gaat voor een mooie groene wereld, net als wij allemaal.'- Pieter Winsemius
'Spannend en leerzaam. Voor kinderen, maar bepaald niet kinderachtig. Complimenten!' - Maurits Groen
www.diegozonnesteek.nl