Maja Lunde - De geschiedenis van bijen

Bieden
Ophalen of Verzenden
90sinds 11 apr. '25, 22:04
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
HerkomstAmerika
Jaar (oorspr.)2020
AuteurMaja Lunde

Beschrijving

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 368

Contributors: Lammie Post

Engeland, 1852. Bioloog William is al weken niet meer uit bed gekomen. Hij heeft het idee dat hij als onderzoeker mislukt is. Maar dan komt hij op een idee dat alles kan veranderen: een nieuw soort bijenkorf die hem en zijn kinderen eer en roem zal brengen.

De Verenigde Staten, 2007. Imker George werkt hard op zijn boerderij. Hij hoopt dat zijn zoon het bedrijf op een dag wil overnemen, maar Tom droomt van de journalistiek. Als George op een dag zijn korven controleert, verandert alles: zijn bijen sterven.

China, ergens in de nabije toekomst. De bijen zijn verdwenen. Daarom bestuift Tao samen met andere arbeiders handmatig bloemen. Ze droomt van een beter leven voor haar zoon. Maar als hij een mysterieus ongeluk krijgt, staat alles op het spel: het leven van haar kind en de toekomst van de mensheid.
Advertentienummer: m2256375311