Rebecca Makkai - Een stralende toekomst

€ 7,00
Ophalen of Verzenden
30sinds 3 mar. '25, 21:23
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
HerkomstNederland
Jaar (oorspr.)2019
AuteurRebecca Makkai

Beschrijving



Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 480


'Dit boek heeft mij echt geraakt. Verbijsterend en hoopvol.' DWDD Boekenpanel
Chicago, 1985. Yale werkt bij een museum en staat op het punt om een bijzondere collectie binnen te halen. Maar terwijl zijn carrière een hoge vlucht neemt, woekert de aidsepidemie. Na de begrafenis van zijn goede vriend Nico wordt Yales vriendenkring snel kleiner, totdat hij alleen Fiona, Nico's jongere zus, over heeft.
Dertig jaar later gaat Fiona in Parijs op zoek naar haar dochter die haar niet meer wil spreken. Daar logeert ze bij een vriend, die fotograaf was in Chicago in de jaren 80 en wordt zo opnieuw geconfronteerd met de verwoestende effecten die de aidscrisis heeft gehad op haar leven. De verhalen van Yale en Fiona komen op verrassende en ontroerende wijze samen in een onvergetelijk slot.
'Een van de eerste romans die verslag doet van de aidsepidemie vanaf de uitbraak tot het heden. Een meeslepend verhaal over het leven in rampzalige tijden.' The New York Times
'Een ijzersterk verhaal over vrienden die onder de zwaarst mogelijke omstandigheden h...
Advertentienummer: m2241642732
Bekijk ook deze
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...