Taschen boek - Ando Hiroshige - 25th Anniversary Edition

Bieden
Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
322sinds 15 apr. '25, 20:01
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
OnderwerpSchilder- en Tekenkunst

Beschrijving

Taschen boek Hiroshige - Meester van de Japanse ukiyo-e-houtsnede. Betreft een speciale Taschen 25th Anniversary Edition.

Ando Hiroshige (1797–1858) geldt als een van de grootste meesters van de Japanse ukiyo-e. Zijn verfijnde landschappen en poëtische scènes uit het dagelijks leven inspireerden niet alleen tijdgenoten, maar ook westerse kunstenaars zoals Van Gogh en Monet.

Deze uitgave biedt een compacte en rijk geïllustreerde kennismaking met Hiroshige’s oeuvre, en maakt deel uit van de speciale 25th Anniversary-serie van uitgeverij Taschen.

Met tekst van Adele Schlombs en zorgvuldig geselecteerde reproducties is dit een toegankelijke en visueel indrukwekkende introductie tot een tijdloos kunstenaar.


Hardcover
96 pagina’s
Nederlandstalige uitgave
Conditie: Uitstekend, zgan. Slechts in boekenkast gelegen.

Een prachtig vormgegeven boek voor liefhebbers van Japanse kunst en esthetiek.

Zie ook mijn andere advertenties.
Advertentienummer: m2257790699