De Primeurs lente en zomer - Marc Declerq

€ 5,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,20
130sinds 4 mar. '25, 14:26
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
Jaar (oorspr.)2009

Beschrijving

Paperback, uitgave 2009, 205 blz. Met kleurenfoto's. Boek is in goede en nette staat. Verzendkosten (4,20 euro) zijn voor de koper. [3]

Wist u dat de kabeljauw de kolonisatie van Noord-Amerika heeft gestimuleerd? Dat Sint-Jacobsschelpen licht en donker kunnen onderscheiden door een vijftigtal groene oogjes langs de rand van de schelp? En dat een predikant uit Terneuzen de eerste was die aardperen in Europa teelde? In De Primeurs belicht culinair journalist Marc Declercq de achtergronden van bekende en minder bekende seizoenproducten. Hij vertelt over hun oorsprong, hun eigenschappen en hun gebruik in de keuken. Patrick Caignau serveert er eenvoudige maar lekkere bereidingen bij.

KIJK OOK EENS NAAR MIJN OVERIGE ADVERTENTIES

Verzending:
Verzending vindt plaats met DHL van dinsdag t/m zaterdag. Ik verzend ook naar België (DPD)

Betaling:
Betaling vindt plaats via bankoverschrijving. Heeft u liever een betaalverzoek via Marktplaats, geeft dit dan in uw bericht aan. 

Overig:
Het laatste half jaar verdwijnen veel e-mailberichten van Marktplaats in de map ‘ongewenste email’. Houd daarom deze map in de gaten of ga naar (uw) Berichten in uw Marktplaats account. Dit voorkomt vertraging in de afhandeling.
Advertentienummer: m2241839138