Marleen Mutsaers - Het monster van mama

Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,20
210sinds 20 feb. '25, 22:26
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeNon-fictie
AuteurMarleen Mutsaers

Beschrijving

Marleen Mutsaers is schrijfster en moeder van twee zoons. Toen ze ziek werd, besloot ze Het monster van mama te schrijven. Omdat steeds meer kinderen te maken krijgen met een zieke ouder. Een boek voor alle kinderen vanaf negen jaar, die van echte verhalen houden.
Ik heb een heleboel Vragen. Ze razen door mijn hoofd. De dokters gaan een scan van mama maken. Ik zie haar voor me als boodschap bij de kassa van de supermarkt, liggend op de toonbank, gescand door zon piepend apparaatje. Mama op een Soort kopieerapparaat. Het moet dan wel een groot ding Zijn, anders past ze er niet op.
Dit boek gaat over Mara, een vrolijk meisje van tien jaar. Op een dag vertelt haar moeder dat ze ziek is, erg ziek. Al snel wordt alles anders thuis. Daar moet Mara erg aan wennen. Maar Mara zorgt ervoor dat het leven doorgaat!

Paperback in nieuwstaat
Het boek kan door de brievenbus, verzendkosten zijn 4,20 euro.
En dan kan er nog een vergelijkbaar boek bij.

Maar als pakketje naar een DHL afhaalpunt kost 5,45 euro, en dat geldt dan voor een pakket tot 10 kg! (thuisbezorgd 6,45 euro)

Kijk dus ook eens bij mijn andere advertenties voor nog veel meer kinderboeken.
Of neem een kijkje bij mijn andere accounts voor fictie en non-fictie voor volwassen, en boeken in andere talen (engels, spaans, etc)
Zoek op koopjeskoffer en je komt vanalles tegen. Ook veel UITVERKOOP boeken!
En kun je het niet vinden vraag er dan gerust naar.

de Koopjeskoffer
bezoekadres: van Hogendorpplein 36
Alleen op afspraak
Advertentienummer: m2237581506