Julius Zebra: Bonje met de Britten #Geschiedenis #Avontuur

€ 3,50
Ophalen of Verzenden
160sinds 11 mar. '25, 21:58
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeFictie
Jaar (oorspr.)2007
Auteur Gary Northfield

Beschrijving

Verzenden: 3,75 euro / Of 3,25 euro naar een ophaalpunt van DHL.
NU ook beschikbaar!! Rollebollen met de Romeinen en Ellende met de Egyptenaren. Of koop ze als pakket!

DrBen zou niet DrBen zijn als hij niet ook zich bezig hield met avontuur voor de kleintjes. Men kan immers niet vroeg genoeg beginnen.
Daarom nu ook beschikbaar: uit de serie met de grappige en leerzame Julius Zebra: Bonje met de Britten
Super leuk, lachen en meteen een beetje smaak en kennis van de geschiedenis opdoen ook. Leuk voor discussies met Pappa en Mamma die zeer zeker ook kunnen lezen met een glimlach en zonder zich te vervelen. Precies wat u zoekt om uw kind op weg te helpen.

Boek: Gebruikt maar in zeer goede staat. Niet tot nauwelijks gebruikssporen. Hooguit een paar kleine butsjes. Geen vlekken, vouwen of schrijfwerk in het boek.
Format: 3/4 soft cover met kleurige kartonnen en geplastificeerde kaft.
Nederlandstalig, Britten: 278 bladzijden.
Uitgegeven: Eerste uitgave in het Engels in 2016. Dit is de Nederlandse vertaling uit 2017. Uitgeverij Luitingh-Sijthoff

Zoals altijd op te halen in Groningen. Eventueel lokaal te bezorgen of te verzenden. Let op: Verzenden op risico van de ontvanger.
Advertentienummer: m2244748554