Teken/Schilderboek M4230 : Harrisson - Aquarel technieken

€ 6,50
Ophalen of Verzenden
230sinds 27 mar. '25, 19:31
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)1994
AuteurHazel Harrisson

Beschrijving

Teken/Schilderboek M4230: Hazel Harrisson - Aquarel technieken

Een overzicht van technieken voor aquarel, gouache en acryl
Alle grote kunstenaars uit het verleden waren bedreven in de schildertechnieken. Dit vermogen, in combinatie met een drang om te ontdekken en de wil om met verf meer te kunnen zeggen, leidde tot de ontwikkeling van een persoonlijke visie. Het is nu niet anders: het is niet genoeg om te weten dat u iets te zeggen hebt - u moet een manier vinden die het u mogelijk maakt met zekerheid en durf uw ideeën uit te drukken.
Het doel van dit boek is niet het stellen van regels waar een schilder zich aan moet houden, maar het aandragen van stimulerende mogelijkheden. Deel 1 bevat 35 alfabetisch gerangschikte aquareltechnieken. Het behandelt zowel de traditionele als de nieuwe en ongebruikelijker methoden. Het gaat hierbij niet alleen om aquarel, maar om alle verfsoorten op waterbasis en om combinaties daarvan.
Technieken bestaan natuurlijk niet in een vacuüm. Als u een techniek gevonden hebt waarmee u wolken kunt weergeven, wilt u deze in een bepaalde context zien. Die context wordt u geboden in deel 2, Onderwerpen. Een rijke diversiteit aan illustraties laat zien hoe kunstenaars hun beheersing van aquareltechnieken loslaten op de interpretatie van een onderwerp - of het nu om dieren, gebouwen, mensen, bloemen, landschappen of stillevens
192 bladzijden.

Taal: Nederlands
Uitgever: Librero
Gepubliceerd : 1994 - 4de druk
Formaat boek: 23 x 23 x 2,2 cm.
Bijzonderheden: Hardcover met stofomslag en gebonden bladzijden.
Let op, Foto's zijn in de winter gemaakt, het licht is dan vaak zachter, foto's hebben dan een warmere gloed.
Bij zomerfotografie is het licht vaak harder en scherper.
Staat boek: Ongelezen.
De stofomslag en kaft hebben minimale kast-schuif-stootschade.
Het boek en de bladzijden zIjn in nette, ongelezen staat !
Mijn Verpak/verzendkosten koper PostNL (927 gram) - € 4,25 brievenbus pakje.
Verzenden of Ophalen op afspraak mogelijk.

Ik verstuur via PostNL er is namelijk geen DHL agentschap in mijn directe omgeving.
Kosten worden bepaald afhankelijk van het gewicht van een boek en/of deze door de brievenbus past.
Indien Ophalen op afspraak alleen mogelijk met Markplaats betaalverzoe of via uw eigen rekening betalen.!!

De conditie van de artikelen die ik verkoop zijn zoals in de tekst beschreven staat !!
Zie foto's !

Ik plaats mijn eigen lemniscaat boeken verzameling

"prenten" leesboeken, geïllustreerde kinderboeken en mijn
moeders hobby-boeken.
Kijk dus regelmatig!
Advertentienummer: m2250701214