Shimoda Action X25 V2 Starter Kit - Green

€ 435,00
Ophalen of Verzenden
221sinds 4 dec. '24, 06:54
Deel via
of

Kenmerken

TypeRugtas
ConditieNieuw

Beschrijving

Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, morgen in huis | Gratis verzending vanaf € 100,-

Shimoda Action X25 V2 Starter Kit - Green
Type:
Rugtas

Bieden is niet mogelijk. Je kan onze producten via de webshop bestellen.


De Shimoda Action X25 V2 Starter Kit biedt een veelzijdige oplossing voor avontuurlijke fotografen, bestaande uit een Action X25 rugzak, een kleine core unit voor systeemcamera’s, een helmhouder en een regenhoes. De rugzak biedt snelle toegang tot je camera door middel van een zijopening en beschikt over twee gevoerde sleeves voor laptops of tablets tot 14". Met een rolltop-ontwerp kan de capaciteit worden uitgebreid met 7L. Verstelbare schouderriemen met zakken, afneembare heupriem en een trolley-sleeve maken de tas comfortabel en geschikt voor reizen en outdoor-activiteiten.

Compact en uitbreidbaar ontwerp

De Action X25 rugzak is ontworpen om compact te zijn, maar biedt voldoende opslagruimte voor zowel je fotografie-uitrusting als dagelijkse benodigdheden. Dankzij de rolltop kun je de capaciteit naar wens aanpassen, afhankelijk van wat je meeneemt. De rolltop biedt tot 7 liter extra ruimte, wat ideaal is voor langere trips of als je onverwacht meer ruimte nodig hebt. De YKK SplashGuard-rits zorgt ervoor dat je snel toegang hebt tot je uitrusting, zelfs bij slecht weer.

Indeling en bescherming van apparatuur

Met de meegeleverde kleine core unit kun je de binnenkant van de rugzak naar wens indelen en je camera veilig en georganiseerd opbergen. De core unit biedt plaats aan systeemcamera’s zonder grip en zorgt voor schokbestendige bescherming voor camera’s en lenzen. Daarnaast heeft de tas meerdere aanpasbare bevestigingsbanden, waaronder TPU-compressieriemen, voor het veilig bevestigen van grotere uitrustingsstukken zoals ski’s. De afneembare helmhouder is perfect voor het bevestigen van een fiets- of skihelm aan de buitenkant van de tas.

Gebruiksvriendelijke functies

De verstelbare schouderbanden hebben twee zakken met rits, ideaal voor het meenemen van een smartphone, waterfles of accessoires. Er zijn ook twee afneembare zijvakken voor je statief of waterfles. Deze kunnen aan de heupriem worden

Waarom Cameraland.nl?
  • Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf €100,-
  • Grootste aanbod tweedehands in de Benelux
  • Onze klanten beoordelen ons met een 9.3
  • Altijd 1 jaar garantie op alle occasions
  • Wij kopen jouw apparatuur ook in


Klik voor meer informatie en foto's op onderstaande link:

Advertentienummer: a1508490341