Andrè Edouard Marty (1882-1974) - le reve€ 800,00
Reinier Lucassen (1939) - The Champion
€ 2.500,00
00sinds 19 apr. '25, 11:06
Beschrijving
Beschreven in het boek Lucassen (Lou Meulenberg) de musical op pagina 70 Reinier Lucassen was in de jaren 60 samen met de schilders Roger Raveel en Alphons Freymuth een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de zogeheten Nieuwe Figuratie. In zijn werk zoekt hij een synthese tussen figuratie en abstractie, tussen ratio en een emotioneel expressionistische manier van schilderen. Daarbij is de gevoelsinhoud van een werk voor hem van wezenlijk belang. Vanaf de jaren 80 ontwikkelt Lucassen een volledig abstracte vormentaal. De formaten van zijn schilderijen worden kleiner, de kleuren sober. Typisch voor de schilder is dat hij lettertekens en cijfers in zijn schilderijen integreert en ze soms poëtische of raadselachtige titels meegeeft.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1512940709
Populaire zoektermen
erik zwezerijnen in Kunst | Schilderijen | Modernauto kunstModern in Antiek en Kunstmoderne schilderijen in Modernklibansky in Modernherman brood schilderijen in Modernreinier lucassenanton heyboer in Moderngrote schilderijenkunst in Moderndonkersloot in Modernjan sierhuis in Modernoude schilderijen in Klassiekschilderijen klassiek in Klassiekdoornroosje musicalhydraulische oprijbokken autokwartet honden in Speelkaarten, Jokers en Kwartettenbmx zonder remmenschilderij voorschoten in Klassieknavigatie scherm peugeot 208keukenkastje bruynzeelpoer 15 x 15 in Overkappingenbotervorm in Antiek en Kunstjomanda in Cd's en Dvd's